29 Września

• Formuła zawodów

Indywidualne

Powiadom znajomego:

Wyniki - Spinningowe ZAWODY DLA CZŁONKÓW KOŁA PZW WOLA UHRUSKA O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEJ RADY GMINY WOLA UHRUSKA

Dnia 29.09.2024r. na rzece Bug w Bytyniu oraz przyległych starorzeczach odbyły się zorganizowane przez Zarząd koła PZW Wola Uhruska Towarzyskie Spinningowe Zawody o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Wola Uhruska pani Honoraty Dyczkowskiej. Startowało 15 zawodników. Zawody sędziowali kol. Dariusz Łagowski oraz Waldemar Tomczak. Klasyfikacja po zawodach przedstawia się następująco:

1. Norbert CHOLAWO - 2540 pkt.
  2. Artur RYMOWICZ– 1300 pkt.
  3. Waldemar NAFALSKI – 260 pkt.

Złowiono kilka szczupaków oraz okoni. Dopisała dobra pogoda oraz serdeczna atmosfera podczas zawodów. Zarząd koła składa serdeczne podziękowania dla Przewodniczącej Rady Gminy Wola Uhruska za patronat.
Do zobaczenia za rok.

Podobne zawody