zorganizował zawody wędkarskie dla seniorów 60+

Zawody zorganizowano nad stawem Gimnazjum

w Siechnicach. Zawodach udział brało 17 wędkarzy.

Łowiono metodą spławikową przez cztery godziny.

Zebranych przywitał  Prezes Koła Zacisze  kol.

Ireneusz Wolszczak. po czym przekazał prowadzenie

zwodów koledze Darkowi Janiszewskiemu.

Po przypomnieniu regulaminu zawodów i szybkim losowaniu startujący udali się na stanowiska, gdzie intensywnie przygotowywali się do rywalizacji. Sędzią głównym zawodów był kol. Janusz Terlecki.  Seniorzy rywalizowali w jednej 4-ro godzinnej turze. Pogoda dopisała,  wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku i fajnej atmosferze. W siatkach lądowały: leszczyki, płotki.

Zwycięzcą zawodów został kolega Pietrzak Leon                 z wynikiem 2645 pkt,

drugie miejsce zajął  kolega            Janiszewski Zbigniew    z wynikiem 1895 pkt

a trzecie miejsce zajął kolega          Ładowski Tadeusz         z wynikiem  1075 pkt.

Pierwsza trójka otrzymała z rąk V-ce Prezesa Koła Zacisze Dariusza Janiszewskiego okolicznościowe Puchary oraz nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego, które ufundowane zostały w ramach dotacji UG w Siechnicach oraz ze środków własnych Koła Zacisze. Dodatkowe nagrody ufundował sklep wędkarski Sazan  z Wrocławia .

Na zakończenie imprezy, przy pieczonych kiełbaskach z grila, wspominano jak to czas szybko leci. Po zrobieniu zdjęć pamiątkowych wszyscy doszli do wniosku że takie imprezy należy organizować częściej. Na zakończenie zawodów Prezes  przypomniał że kolejne zawody odbędą się 24-09-2023 r. będą to zawody o Puchar Firmy Ładowski, na które serdecznie zaprasza.